Welcome to WinPedia forum, a place where you can find all you need.
Login or Register in order to be able to post messages and access the online movie aria.
We are proud to announce you that we removed the regiser so now you cam acces and post without creating an account.
Thank You: WinPedia Team

Simona Patruleasa se dezlantuie

Share
    sicran
    Admin

Puncte : 1000033731
    Reputatie : 3
    Data de inscriere : 2008-02-14
    Varsta : 26
    Localizare : Madrid

Simona Patruleasa se dezlantuie

Post by sicran on 1/6/2008, 2:43 am

Simona Pătruleasa doarme în lenjerie sexy Mai multe: Showbiz românesc, Simona Pătruleasa |

Pătruleasa se dezlănțuie într-un pictorial incendiar în numărul din aprilie al revistei Maxim. Ea pozează din nou, la mai bine de doi ani de la ultima ei apariție în revista pentru masculi. Iată și câteva fragmente din interviul pe care l-a acordat revistei Mxim

Vedetele de la noi au inceput sa se implice in tot de felul de proiecte sustinute de ecologisti. Tu ai face ceva in sensul asta? Ai merge, sa zicem in Ferentari, la strans gunoaie? Am fost, impreuna cu mai multi colegi de-ai mei, exact la o astfel de actiune: am adunat gunoaie lasate de turisti pe munte. As merge si in Ferentari sa fac asta, de ce nu? Si pentru ca tot a venit vorba de strainatate, faci parte din acea categorie care se duce la shopping la Milano si Paris? Ca orice femeie, imi cumpar si eu diverse lucruri atunci cand plec in vacanta, dar niciodata nu am calatorit special pentru shopping. Spune-ne 3 lucruri despre tine pe care fanii nu le stiu. Spre exemplu, dormi in pijamale de bumbac sau in lenjerie sexy? Dorm in lenjerie sexy, de bumbac. Si ultima intrebare: cum ai chinui un paparazzo? I-as face fotografii cand mananca, se plimba sau iubeste… Mai multe poze cu Simona Pătruleasa după continuare.

Roses are #FF0000 , violets are #0000FF ...

Current date/time is 17/11/2017, 8:20 am